ססילי ברנשטורף
עמיתת מחקר

ססילי ברנשטורף הצטרפה למכון הישראלי למדיניות ציבורית (IPPI) כעמיתת מחקר במסגרת התכנית "מושג הביטחון במאה ה-21" באוקטובר 2018.

כעמיתה במכון, ססילי חוקרת את נושא ה"לוחמה התודעתית" (Cognitive Warfare) בשיתוף עם צוות מחקר ייעודי במכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS) ובקרן היינריך בל. במסגרת עבודתה המחקרית, היא מתמקדת בתופעה המתפשטת של דיסאינפורמציה ברשתות החברתיות ובמרחב הקיברנטי ששמה לה ליעד להשפיע על האוכלוסיות האזרחיות במדינות אחרות. כחלק מעבודתה השוטפת היא מנתחת את האתגרים שהלוחמה התודעתית מציבה בפני מדינות דמוקרטיות ואת אופן ההתמודדות של מדינות שונות ברחבי העולם עם איום גובר זה. בנוסף לעבודתה זו, ססילי שוקדת על כתיבת נייר מדיניות שבוחן אופנים בהם ישראל ואירופה יכולות ללמוד מהניסיון אחת של השנייה ולשתף פעולה בכל הקשור להתמודדות עם אתגר הלוחמה התודעתית במאה ה-21.

ססילי בעלת תואר שני בלימודים בינלאומיים מתקדמים מהאקדמיה הדיפלומטית של וינה ותואר ראשון בלימודי המזרח התיכון מבית הספר ללימודי המזרח ואפריקה בלונדון. תחום המחקר הקודם שלה עסק באסטרטגיות הביטחוניות של המדינות השונות במזרח התיכון וכן בסכסוכים גלובליים והשפעתם על דינמיקות פוליטיות במזרח התיכון.

תחומי התמחות:
ביטחון, דיפלומטיה ויחסים בינלאומיים