טכנולוגיה וחדשנות

טכנולוגיה וחדשנות


במסגרת העבודה שלנו בתחום הטכנולוגיה והחדשנות, אנו חוקרים כיצד תהליכי דיגיטליזציה מעצבים ומשנים את האופן שבו אנו חיים. אנו בוחנים את ההתפתחויות הטכנולוגיות האחרונות ואת השפעתן על החברות שלנו, ומפתחים רעיונות חדשים על האופן שבו המדיניות יכולה וצריכה לעצב ולנווט את השיבוש הטכנולוגי בעידן הדיגיטלי.

בשנים האחרונות חלה עלייה חדה של נושאים הנוגעים לחדירה של טכנולוגיות דיגיטליות לכל אספקט של חיי היומיום שלנו; אתגרים חדשים לפרטיות, דפוסי תעסוקה משתנים ושלל תופעות אחרות משפיעים על תחומי מפתח של מדיניות כלכלית וחברתית, בטחון פנים או הגנה על זכויות היסוד שלנו כפרטים. האתגרים וההזדמנויות שמציגות ההתפתחויות הללו הן נושא לדיון גובר בתקשורת, בחברה ובקהילת המדיניות הציבורית. כיצד טכנולוגיות חדשות משפיעות על האופן שבו אנו חיים?

כיצד הדיגיטליזציה של תהליכי הייצור התעשייתי משפיעה על צריכת האנרגיה והמשאבים? כיצד ישפיעו תהליכים אלו על סביבת העבודה העתידית? איזו השפעה יש לצורות תקשורת דיגיטליות חדשות אלה על תהליכי ההשתתפות הדמוקרטית?

תכניות

התוכניות שלנו בוחנות כיצד הטכנולוגיות הדיגיטליות מעצבות מחדש את הכלכלה והחברה הגלובלית ומטרתן לספק ניתוחים והמלצות על מנת לתרום להתווית מדיניות ציבורית יעילה וברת-קיימא. אנו מציעים פורום לקובעי מדיניות, מומחים מעולם ההייטק, ארגוני חברה אזרחית ומנהיגים עסקיים מרחבי העולם כדי לזהות פתרונות לאתגרים שנוצרו על ידי טכנולוגיות משבשות בסוגיות כגון פרטיות, טכנולוגיה וחדשנות, עתיד העבודה, תהליך המודרניזציה של המגזר הציבורי, אנרגיה דיגיטלית ועוד.

תכנית

מדע, טכנולוגיה ומדיניות חדשנות

קרא עוד
תכנית

עתיד העבודה

קרא עוד

תכניות עמיתים

תכנית עמיתים

Rethinking Labor and Social Security Laws in the 21st Century

קרא עוד
תכנית עמיתים

קידום חדשנות

קרא עוד
תכנית עמיתים

עתיד העבודה במגזר הציבורי

קרא עוד

פרסומים

הישארו בקשר

כדי ללמוד עוד על פעילות המכון ולהישאר מעודכנים/ות על האירועים והפרסומים החדשים שלנו, הצטרפו לניוזלטר שלנו!

  • IPPI מחויבת להגן על פרטיותך ולכבד אותה. תוכל להסיר עצמך מרשימת התפוצה בכל עת.